Rozmawiali o rondzie

W dniu dzisiejszym, tj. 27 listopada br., miało miejsce spotkanie w sprawie budowy ronda na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich 297 i 283 w Kożuchowie. W naradzie uczestniczyli m.in.  Kierownik Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kożuchowie Jarosław Skulski, Prezes PUK USKOM Sławomir Trojanowski oraz Członek Zarządu Województwa Lubuskiego Alicja Makarska, od której Burmistrz Kożuchowa Paweł Jagasek usłyszał potwierdzenie realizacji tego zadania w latach 2016/2017.

Przetarg na wyłonienie wykonawcy robót ma się odbyć w lutym - marcu 2016 roku. 

Budżet Obywatelski 2016

Dla  mieszkańców Gminy Kożuchów rozpoczynają się konsultacje społeczne w zakresie składania propozycji zadań Kożuchowskiego Budżetu Obywatelskiego w 2016 roku.

Formularz zgłoszeniowy zadań można pobrać w Urzędzie Miejskim w Kożuchowie ul. Rynek 1A, u sołtysów lub z poniższego załącznika.

Otwarty konkurs ofert

Burmistrz Kożuchowa Paweł Jagasek ogłosił otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych Gminy Kożuchów w 2016 roku w zakresie opieki społecznej. Chodzi o przygotowywanie, dostarczenie i wydawanie dwudaniowych gorących posiłków w jednostkach oświatowych na terenie Gminy Kożuchów.

Poniżej zamieszczamy Zarządzenie Burmistrza Kożuchowa Pawła Jagasek w tej sprawie oraz wszystkie niezbędne załączniki.

Zamek poszukuje

Kożuchowski Ośrodek Kultury i Sportu “Zamek” poszukuje osób chętnych do współpracy w zakresie obsługi nagłośnienia i oświetlenia cyfrowego.  U kandydatów mile widziana dyspozycyjność. Istnieje możliwość przeszkolenia. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 68 355 35 36.

Konkurs plastyczny

Kożuchowski Ośrodek Kultury i Sportu "Zamek" ogłosił ogólnopolski konkurs plastyczny "Ozdoba choinkowa". Termin nadsyłania prac - 5 grudnia br. Szczegóły w załączniku.

Magazyn św. Mikołaja

Fabryka Aktywności Młodych FAM w Gorzowie Wlkp. ogłosiła konkurs plastyczny "Twój wymarzony Magazyn Świętego Mikołaja".

Wśród zwycięzców konkursu plastycznego są uczniowie z klasy 2D Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kożuchowie. Dzieci wraz z wychowawczynią - Elżbietą Jaśków, wykonały piękną pracę "Fabryka św. Mikołaja". Do laureatów konkursu organizatorzy prześlą na adres szkoły kosze ze słodyczami.

Dyżur

25 listopada br., w pokoju nr 9 Urzędu Miejskiego w Kożuchowie, w godz. 19:00 - 20:00, dyżur będzie pełnił Przewodniczący Rady Miejskiej w Kożuchowie Jacek Niezgodzki.

Nieruchomości na sprzedaż

Burmistrz Kożuchowa Paweł Jagasek zgodnie z art. 35 ust. 1  ustawy o gospodarce nieruchomościami informuje, że podane zostały do publicznej wiadomości na okres 21 dni wykazy Nr 13/2015 (dot. mieszkań na ul. Elektrycznej i ul. Marcinkowskiego) i Nr 14/2015 (dot. budynku w Studzieńcu) nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Wykazy wywieszone zostały na tablicy ogłoszeń na I piętrze w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kożuchowie przy ul. Rynek 1a.

Sesja Rady Miejskiej

26 listopada 2015 r. o godz. 15.00 w sali radnych Urzędu Miejskiego w Kożuchowie odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Kożuchowie.

 

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i przedstawienie porządku obrad.

2. Sprawozdanie z prac Burmistrza między sesjami.

3. Interpelacje, wnioski i oświadczenia.

4. Analiza działań podjętych w celu pozyskiwania zewnętrznych środków pomocowych.

5. Współpraca Gminy Kożuchów z innymi jednostkami samorządu terytorialnego, instytucjami krajowymi i międzynarodowymi.

Woda do spożycia

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „USKOM” sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że z dniem 19 listopada br. odwołuje się nakaz dla ujęcia wody w Kożuchowie i Podbrzeziu Dolnym, dotyczący braku przydatności wody do spożycia.

Sieć wodociągowa po awarii została przebadana przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną pod kątem bakteriologicznym. Zgodnie z otrzymanymi od PSS-E wynikami badań stwierdzono przydatność wody do spożycia.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Strony

Subskrybuj Oficjalna strona internetowa miasta Kożuchów RSS
FacebookTab